Podcast

Vykecávania sa pri káve #4 – Naša nová škola kávy, kvalita potravín a možnosť získať tričko GP

V dnešnom podcaste vám poviem o našom novom seriály na YouTube o príprave kávy, vyjadrím sa k vašim komentárom k podcastu o miestnych produktoch, povieme si aký je rozdieľ medzi výberovou a gurmánskou kávou. Na základe jedného príbehu/klebety sa zamyslím a trochu aj aj rozčúlim o stave kvality potravín v 21. storočí.
Na konci podcastu vám prezradím ako získať tričko Green Plantation, dizajnované veľmi skromnou, ale super dizajnerkou z Kalifornie Jana Esser.

Linky k show:

Green Plantation YouTube kanál
Boot Camp Barista
Equator Coffees and Teas
Tričko Green Plantation

Prihláste sa k odoberaniu na:

iTunes
Stitcher

author-avatar

O Valerian Hrala

Valerian je zakladateľom Green Plantation a ďalších štyroch kávových startupov roztrúsených po svete. Rannú kávu pije v San Franciscu.

2 thoughts on “Vykecávania sa pri káve #4 – Naša nová škola kávy, kvalita potravín a možnosť získať tričko GP

  1. Milos Klamo píše:

    dobra tema pre mna by bola ohladom tracovania kavy vyberova kava by mala byt tracovatelna ako na to,, ako napriklad vytracovat GP kavy. Ako si sam overit ci mam naozaj vyberovu kavu alebo tzv fake atd

    Dakujem 🙂
    Milos Klamo

  2. Vlado Repa píše:

    Velmi podareny podcast Valerian, velmi ma potesil. Co sa tyka tej „100 % Arabicy“ minule sme sa o tom bavili s Robom Hornanskym a Davidom Frajtom a tiez som bol zaskoceny ze taketo nieco existuje….a realita je potom taka ze sup tam 5 % arabicy sem tam „ujde“ aj 10% kedze myslim ze to nikto nekontroluje 🙁 Co sa tyka potravin ak si to este nevidel pozri si serial Romana Vanka jidlo s.r.o na stream.cz a budete ti vela veci jasnejsich….ale zaver je jednoduchy zakaznici chcu nizke ceny a podla toho vyrobcovia vyrabaju je to smutne ale je to tak.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *