Podcast

Aké je to byť baristom – pankáčom? Vyspovedali sme Mary a Filipa o Starej tržnici a o sobotných trhoch.

baristi green plantation mary a filip stara trznica podcast
baristi green plantation mary a filip stara trznica podcast

V tejto časti nadviažeme na rozhovor s Petrou Molnárovou – členkou výkonného tímu Stará Tržnica, ktorý si môžete vypočuť tu . Našimi hosťami budú naši, vaši baristický obľúbenci zo Starej tržnice Mary a Filip.

Napriek tomu, že obaja pracujú v manažérskych pozíciách v moderných startupoch, každú sobotu vstanú skoro ráno, aby našim zákazníkom poskytli tú najlepšiu kávu.  Čo ich k tomu motivuje?

V tomto podcaste sa dozviete aj o ich baristických začiatkoch, a tajomstvách ktoré prezradili len nám. PS – nechajte si ich pre seba.

Pospomíname o niektorých našich kávach a pridáme i príbehy viažuce sa k nim vrátane  farára, ktorý pripravuje pre svoje „ovečky“  kávu v Chemexe.

Poohovárame vás, našich zákazníkov, dozviete sa čo máme na vás najradšej a kedy škrípeme zubami 🙂

Príjemné počúvanie.

author-avatar

About Valerian Hrala

Valerian je zakladateľom Green Plantation a ďalších štyroch kávových startupov roztrúsených po svete. Rannú kávu pije v San Franciscu.

One thought on “Aké je to byť baristom – pankáčom? Vyspovedali sme Mary a Filipa o Starej tržnici a o sobotných trhoch.

  1. Na internete je veľa informácií o tejto téme, ale váš článok je naozaj zaujímavý. Od ostatných sa odlišuje svojím charakteristickým štýlom vyjadrovania – a dobre. Originalita je zahrnutá v cene 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *