Podcast

„Si lacnou kópiou, YouTube influencera …“ – rozhovor o YouTube tvorbe, fotení a káve s Martinom Némethom

Našim hosťom je náš GP pozitívny audiovizuálny umelec a YouTuber Martin Németh.

V tomto podcaste sa sním porozprávame o jeho tvorbe, o Youtube, fotení a samozrejme aj objavovaní kávy.

Martin sa s vami podelí  o skúsenosti, aké je to byť aktívnym YouTuberom, prezradíme vám najvtipnejšie komentáre čo sme dostali a ako sme sa snimi vysporiadali. Podelíme sa s vami aj o naše najobľúbenejšie YouTubovské kanály, ktoré vám pomôžu pri vašej videografii, ale aj varení, cestovaní po bývalých sovietskych republikách, objavovaní gurmánskych kútikov Paríža, alebo tipov ako kúpiť a renovovať kaštieľ vo Francúzsku. 

Martin sa podelí o techniky, ktoré vám z vašich priemerných fotografií urobia umelecké diela, alebo aspoň sa ak nim priblížia.

Samozrejme bude reč aj o káve. S Martinom sa porozprávame o jeho kávičkovaní, obľúbených kávach, experimente s 300 EUR kávou a tiež si preberieme niekoľko techník ochutnávania kávy.

Nezabudnite, ak chcete vyhrať kávovú cestu okolo sveta, nahrajte nám vaše otázky, komentáre, alebo  nám prezraďte ako ste vy prišli o kávové panenstvo.

author-avatar

O Valerian Hrala

Valerian je zakladateľom Green Plantation a ďalších štyroch kávových startupov roztrúsených po svete. Rannú kávu pije v San Franciscu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *