[ulp id="OyRBt3d5bVaDDJkm"]

ČERSTVO PRAŽENÁ KÁVA, KTORÁ VÁM ROZPOVIE PRÍBEH.

VÝBEROVÁ KÁVA
Sme slovenská pražiareň kávy špecializujúca sa na „specialty grade“ -výberovú kávu. Výberová káva tvorí top 5-10% celosvetovej produkcie a kvalita je presne definovaná metodikou SCAE.

KAŽDÁ KÁVA MÁ PRÍBEH
Každá káva má svoj príbeh a ten začina s ťažkou prácou na farme. Za dobrú prácu si farmári zaslúžia nielen férovú finančnú odmenu, ale aj uznanie. Aj preto kávu presne označíme, aby ste vedeli, kto je hrdinom vášho kávového príbehu.
Záleží nám, aj na tom, aby Vaša káva bola z fariem, ktoré rešpektujú prírodu a aj svojich zamestnancov.

ČERSTVEJŠIE TO UŽ NEJDE
Vaša káva bude vždy čerstvá, nakolko ju pražíme až po vašej objednávke. S rešpektom k vášmu maximálnemu kávovému zážitku a s rešpektom k pestovateľom tejto unikátnej kávy vám ju NENAMELIEME. Zomletá káva rapídne stráca čerstvosť a v odbornom svete sa do hodiny po mletí považuje za zničenú. Sme si istí, že na našu kávu nikdy nezabudnete.

STRETNETE NÁS S KÁVOU V RUKE. MY SME GREEN PLANTATION.

PETER ONDREJKA

Peťo je hybnou silou Green Plantation. Je konateľom, baristom, pražiarom a trénerom. Udáva tempo našej spoločnosti a je to on, koho stretávate na festivaloch a v našej pražiarni.

VALERIAN HRALA

Žije a pracuje V Kalifornii v svetovo renomovanom výskumnom a vzdelávacom centre kávy Boot Coffee, ktorá trénuje budúcich kávových profesionálov. Valerian píše články o káve pre renomované slovenské profesionálne médiá ako Bar Mag, Inbar, Horeca a ďalšie. V Green Plantation je Valerian zodpovedný hlavne za hlavnú filozofiu a smerovanie GP, kvalitatívnu analýzu a výber káv v našom portfóliu, čiastočne za vytváranie pražiacich profilov, online a offline marketing vrátane tejto webky.