Home / K├ívov├í farma / ­čçÁ­čçŽ Po─Ćme spolu na v├Żlet, na k├ívov├║ farmu do Panamy

­čçÁ­čçŽ Po─Ćme spolu na v├Żlet, na k├ívov├║ farmu do Panamy

V tomto videu nav┼ít├şvime zauj├şmav├ę k├ívov├ę farmy v Paname, op├Żtame sa Wilfreda Lamastusa na to ak├Ż je to pocit ak farm├ír vid├ş svoju k├ívu na Slovensku a tie┼ż Petra Vesel├í a Gwilym Davies n├ím prezradia ─Źo robia v Paname.

V tomto videu sme nav┼ít├şvili tieto farmy:

FINCA LA CABRA – Majitelia Willem a Catherine Boot spolu s pra┼żiar┼łou Mudhouse (mikropra┼żiare┼ł roku 2017 v USA). Nov├í farma, ─Źerstvo nasaden├ę Geishe, nadmorsk├í v├Ż┼íka – 1500-1700m

FINCA LA MULA– Majitelia Willem a Catherine Boot┬áv├Żherca Best of Panama v roku 2014 a 2018 Good Food Awards prest├ş┼żna foodie s├║┼ąa┼ż v USA). Geishe s├║ v nadmorskej v├Ż┼íke 1800m

FINCA ELIDA – Majite─ż je Wiford Lamastus,┬á m├┤j osobn├Ż hrdina such├ęho spracovania v Paname. Ke─Ć som v roku 2013 ochutnal jeho sucho spracovan├Ż Catuai, spadol som zo stoli─Źky. Dnes je Wilford predsedom Panamskej associ├ície v├Żberovej k├ívy (SCAP) a ich farma sa orientuje na pestovanie Geishe.

FINCA SOFIA –┬áMajitelia Willem a Catherine Boot spolu s pra┼żiar┼łou Equator Coffee.┬á Experiment├ílna farma v nadmorskej v├Ż┼íke 2100m, kde sa v┼íetko deje moc, moc pomaly.┬á V├Żherca Good Food Awards v roku 2016.

Zanecha┼ą odpove─Ć

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *