Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Show sidebar

Bezkofeínová káva KOLUMBIA Medellin

9.9534.95
kakao, slivka, čerešňa250g Prinášame čerstvo praženú bezkofeínovú kávu pre ľudí citlivých na kofeín.SWISS WATER® solventy-chemikálie nepoužíva, kofeín zbavuje kryštálovo čistou vodou z prioceánskych hôr Britskej Kolumbie v Kanade. Takto sa z kávy vyberie 99,9% kofeínu a zachová sa takmer originálna chuť kávy bez "okorenenia" solventmi. Je to dekofeinizácia bez kompromisov.

Honduras Marcala NOIR – Espresso

7.9527.95
štolverk, karamel a sladká kvetnatá aróma, kakao a trstinový cukor v chutiLIMITOVANÁ EDÍCIA ROČNÍK 2018 ODRODY Typica, Bourbon, Caturra, Catuaí SPRACOVANIE Mokré REGIÓN MarcalaOdporúčaná príprava:   Espresso/MokkaMarcala je známy pestovateľský región kávy v Hondurase. Táto káva je zmesou najlepších miestnych pestovateľov.

Kolumbia Anserma NOIR – Espresso

7.9527.95
ČOKOLÁDOVÁ ARÓMA · HUTNÉ TELO · KYSLOSŤ SLADKÉHO CITRUSU · JAHODY V DOCHUTIROČNÍK 2018 ODRODY Caturra 20 % / Castillo 35% / Colombia 45% SPRACOVANIE Mokré, 14 hodinová fermentácia REGIÓN Anserma, Caldas PESTOVATEĽ Združenie farmárov AnsermaOdporúčaná príprava:   Espresso/MokkaTáto káva nahradzuje populárne Lucero. Anserma je združenie vyše 2000 malofarmárov (v priemere s 2.5 ha). Anserma je mierne živšia ako Lucero, ale s nádhernými zrnami, a konzistentnou kvalitou. Káva sa je spracovaná mokrou metódou, fermentuje sa max 14 hodín a potom suší na pateu 5 až 10 dní.