Júl, 2021

11jul10:00BUTIK PIKNIK

Viac

Podrobnosti o podujatí

B U T I K

V našich skriniach sa schovávajú tie ominózne šaty, ktoré sme nakúpili ale nikdy sme ich nenosili, alebo sa nám už nepáčia tak ako predtým, či odevy ktoré už naše deti vyrástli, ale zostali v super stave. Keď rozmýšľate o tom, že by ste ich radi predali a potešili niekoho, či proste milujete nakupovať second hand odev, dať šatám druhú šancu a byť ekologickejší– tak tu máme pre Vás príležitosť v rámci burze BUTIK v príjemnej atmosfére Green Plantation v Hadovciach.

Už sa nezmestíte do skrine? Buďte predajcom na burze aj Vy!
Ako?
Vyplňte formulár TU

Cena predaja je 5 EUR. So stojanom na šaty si nemusíte robiť starosti, my Vám zabezpečíme priestor, len vešiaky nenechajte doma.
Zaregistrujte sa ako predajca už dnes, máme len 10 voľných miest!
Zaregistrovať sa môžete do 30.06.2021.

 

P I K N I K

Kávový chill time
V Green Plantation sa cítime ako doma! Práve to je ten pocit, ktorý tu môžete zažiť. Pridajte sa k nám, zoberte svoju obľúbenú deku, rodinu, priateľov či so svojim partnerom/partnerkou a ochutnajte kávy pripravené alternatívnym spôsobom a „brunchujte“ s nami v príjemnej atmosfére záhrady.

 

 

 

Čas

(Nedela) 10:00

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Shopping cart

Sign in

Ako 99.999% webových stránok na svete aj my používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky tak udávate súhlas s používaním cookies.
X