ČERSTVOSŤ A POŠTOVNÉ

Káva nakúpená cez náš webshop je vždy čerstvo pražená. Objednávky príjmame NoN Stop. Pražíme každý utorok a tovar zasielame v Stredu a Štvrtok.

Zasileme kuriérskymi službami, alebo Slovenskou poštou, podrobnosti o cene nájdete po výbere spôsobu doručenia v našom košíku.

VRÁTENIE TOVARU – Káva

Kôli zachovaniu čerstvosti vrátenie praŽenej kávy u nás nie je možné. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a v prípade nespokojnosti sme ochotný svami spolupracovať a nájsť riešenie. V prípade reklamácia by sma Vás radi poprosili, aby ste nás kontaktovali do 2 dní po obdržaní objednávky na emailovej adrese obchod@gpkava.sk . Pre vašu spokojnosť urobíme všetko čo je v našich silách.

VRÁTENIE TOVARU – iný tovar ako káva

Neotvorený a poškodený tovar je možné vrátiť do 14 dní po obdržaní objednávky na dole uvedenú adressu a jeho hodnota bude v plnej miere vrátená. Poštovné náklady na zaslanie tovaru k nám neuhrádzame a z predchádzajúcej tranzakcie nevraciame. Otvorený tovar nie je možné vrátiť. V našom záujme je, aby ste boli so svojou kúpou maximálne spokojný a aj v prípade nespokojnosti pri otvorenom tovare nás kontaktujte na obchod@gpkava.sk a udajte meno, email, čislo objednávky a dôvod nespokojnosti. Urobíme vŠetko čo je v naŠich silách, aby ste boli s vaŠim nákupom spokojný.

Green Plantation s.r.o.
Mederčská 751/2
Komárno 945 01

DPH

Green Plantation s.r.o. je platca DPH. Ceny na našej webovej stránke sú zobrazené vrátane 20% DPH.